• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Свято квітів та урожаю.

Свято «квітів та урожаю» - це одне з найулюбленіших свят учнів нашої школи. До нього діти готуються заздалегідь:вирощують овочі, фрукти та квіти, щоб здивувати своїми здібностями в садівництві. Традиційно це свято в нашій школі проводиться в середині вересня. Учні залюбки несуть до школи плоди своєї праці: овочі, фрукти, квіти й готують з них найрізноманітніші композиції.

Зайшовши до школи в ці дні ми можемо милуватися яскравою палітрою різноманітних квітів, вдихати змішаний аромат осінніх дарів.

Завдяки цьому святу діти можуть проявити свою фантазію, розвинути здібності до створення прекрасного.

Педагогічний колектив нашої школи відчуває гордість за своїх учнів і виносить їм подяку за їхню клопітку працю.

Масляна

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.
Назва свята «Масляна» пов'язана з тим, що в тиждень перед Великим постом з раціону харчування виключалися м'ясні продукти, а ось молочні ще вживати було можна, як і традиційні складові для приготування млинців: молоко, яйця, масло, сметана. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

Свято 8 березня

8 березня — Міжнародний жіночий день — всесвітній день жінок, в який також відзначаються досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах, святкується минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети.

Кiлькiсть переглядiв: 477

Коментарi